Слухай онлайн
Політика

Регіонам вдалося скасувати кворум для виборчих комісій

Партії регіонів вдалося внести зміни до закону про вибори, яким відмінено кворум у 2/3 для виборчих комісій, – повідомила Українська правда.

 

За проголосувало 233 депутати. "За" голосували 172 регіонали, 29 нунсівців, 27 комуністів.  Не голосували БЮТ (за винятком одного депутат) і Блок Литвина.

 

Законом передбачено у випадку бездіяльності виборчої комісії, надати комісії вищого рівня право прийняти рішення по суті питання віднесеного до компетенції комісії нижчого рівня. "В день голосування такі питання розглядаються комісією вищого рівня невідкладно", - йдеться у законопроекті.

 

Віднині умовою для дострокового припинення повноважень виборчкому є неявка на засідання комісії в день голосування.

 

Також в документі йдеться: "Рішення  про  дострокове  припинення  повноважень  члена виборчкому приймається одночасно з рішенням про включення до складу відповідної комісії іншого члена комісії, який призначається комісією вищого рівня за поданням голови відповідної ради, або міського голови".

 

У разі якщо кандидат не використав  можливість  подати встановлену кількість кандидатур до складу окружкому у строк, ЦВК формує склад окружкому в кількості 14 осіб (по 7 від кожного кандидата)  за поданням голови відповідної облради.

 

Українська правда

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ