Слухай онлайн
Cуспільство

"Репід Трайдент-2019" завершено!

У суботу, 28 вересня , на Львівщині завершилось міжнародне командно-штабне навчання із залученням військ «РепідТрайдент-2019».

На стадіоні військового містечка «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, востаннє вишикувались підрозділи країн-учасниць. Цьогорічний «РепідТрайдент» поєднав понад 3500 солдатів та офіцерів із 14 країн світу. 

В урочистій обстановці військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади ОК «Захід» Сухопутних військ ЗС України, а також американські солдати під гімни обох країн спустили зі щогл прапори України та США. 

- Рівень складності навчань «РепідТрайдент - 2019» вимагав неабиякої співпраці та координації військовослужбовців 14-х країн-учасниць та цільових аудиторій цих навчань, - наголосив співкерівник навчань з американської сторони полковник Тімоті Клівленд. – Протягом всіх днів проведення навчань  «РепідТрайдент - 2019» ми спостерігали становлення та зміцнення відносин між всіма учасниками навчань, а міцні відносини означають сильнішу Європу на шляху у мирне майбутнє. 

Кожен з учасників багатонаціональних маневрів отримав іменний сертифікат. Також, відбулося нагородження військовослужбовців України, США та країн-учасниць. 

– Хочу висловити слова щирої вдячності усім тим, хто підтримував нас як під час планування, так і під час самого навчання. Вдячні нашим партнерам за відданість і професіоналізм виявлені під час підготовки наших підрозділів. Звертаючись до усіх учасників навчання висловлюю впевненість у тому, що виконуючи завдання, які ставилися перед вами ви отримали можливість навчати один одного та обмінювалися знаннями і бойовим досвідом, а багато хто і з вас знайшов нових друзів та товаришів по зброї. Ці два тижні дозволили нам здобути безцінний досвід та створили основу для продовження майбутньої міцної співпраці, – зазначив співкерівник навчання з української сторони полковник Олександр Жакун. 

Згодом, відбулась неофіційна церемонія обміну пам’ятними подарунками між підрозділами. А також спільне фотографування із офіційною символікою «РепідТрайдент - 2019» - навчань, які вже війшли в історію розвитку Збройних Сил України. 

Нагадаємо, у понеділок 16 вересня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львівській області відбулась офіційна церемонія відкриття українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Rapid Trident-2019 («Стрімкий тризуб-2019»).

Об’єднана прес-група навчання «Репід Трайдент-2019»

Володимир Скоростецький, Тарас Грень

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");