Слухай онлайн
Політика

РФ повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію

Як повідомили Гал-інфо в прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, станом на 4 січня 2016 року Російська Федерація повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України  повідомляє, що станом на  4 січня 2016 року Російська Федерація повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію. 

Дана заборона Російської Федерації є непрозорою, невиправданою та такою, що носить дискримінаційний характер. Таким чином, російською стороною порушено свої зобов’язання, зокрема, взяті в рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі від 18.10.2011р..  

Звертаємо увагу, що законодавством Російської Федерації передбачені певні обмеження на транзит товарів, які походять з України, зокрема:
1) Указом Президента РФ від 01 січня 2016 року № 1 "Про заходи щодо забезпечення економічної безпеки та національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан через територію Російської Федерації".(За посиланням)

2) Постанова Уряду РФ від 1 січня 2016 року № 1 "Про заходи щодо реалізації Указу Президента Російської Федерації від 1 січня 2016 року № 1" Про заходи щодо забезпечення економічної безпеки та національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан через територію Російської Федерації".(За посиланням)

Просимо врахувати дану інформацію при виконанні перевезень територією Російської Федерації. 
На даний час Оперативний штаб реагування здійснює постійний моніторинг ситуації з імпортом до Російської Федерації та транзитом її територією. Водночас Міністерством інфраструктури України із зацікавленими підприємствами опрацьовуються «альтернативні» шляхи транзиту. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ