Слухай онлайн
Cуспільство

Рудківська ОТГ за кошти держфонду модернізовує лікарню

П’ять мільйонів гривень отримає з Державного фонду регіонального розвитку Рудківська об’єднана територіальна громада на придбання сучасного медичного обладнання для своєї лікарні. Про це повідомили у Офісі реформ у Львівському РВ АМУ.

Як розповіла заступник міського голови Рудок з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Ференц, сьогодні у лікарні є шість відділень. Лікарня має 105 ліжок, і в рік приймає 4300 пацієнтів.

«За кошти ДФРР ми плануємо закупити для лікарні електрокардіограф, універсальний стаціонарний УЗД-апарат, обладнання для анестезії та реанімації – зокрема. дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень та пульсометр. А наступного року хочемо придбати для лікарні ще й рентгенапарат», – розповіла Світлана Ференц.  

За її словами, також у лікарні цьогоріч відремонтують дах – за рахунок коштів Львівської обласної ради: громада виграла відповідний мікропроект.

Світлана Ференц також додала, що цього року за кошти ДФРР громада реалізовує іще один проект –  реконструкція із влаштуванням шатрового даху (в рамках впровадження комплексних заходів з енергоефективності) у середній загальноосвітній школі I-III ступеня в с. Погірці. На це громада отримає 1 мільйон 100 тисяч гривень. Що ж до мікропроектів Львівської обласної ради, то, окрім реконструкції даху лікарні, Рудківська ОТГ реалізовуватиме ще 12 різних проектів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ