Слухай онлайн
Політика

Садовий обговорив із Крістіною Квін відкриття Американського дому у Львові

У четвер, 23 вересня, голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий у Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.
фото - пресслужба ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Зокрема Садовий і Квін обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Також як голова палати громад місцевих рад Андрій Садовий акцентував на важливості створення стратегій для об‘єднаних громад в Україні. Тож в ході розмови обговорили і цю тему.

Нагадаємо, у квітні цього року Крістіна Квін вперше перебувала з візитом у Львові. Тоді з Андрієм Садовим вони спілкувались про можливі спільні ініціативи, зокрема про можливість відкриття у Львові Американського дому на зразок київського, як культурного мосту для поглиблення зв’язків між державами.

Довідка

Крістіна Квін прибула до Посольства США в Україні у травні 2019 року. З 2016 р. до квітня 2019 р. працювала на посаді виконувача обов’язків заступника голови Місії/ міністра-радника з економічних питань у Посольстві США в Парижі.

До того вона також працювала на посаді виконувача обов’язків заступника голови Місії та радника з економічних питань у Посольстві США в Бангкоку, Таїланд; радника з економічних питань у Посольстві США в Лондоні; директора з питань Європейського Союзу, України та Білорусі в Раді національної безпеки у виконавчому апараті Президента. Крістіна Квін, окрім того, працювала в Місії США в Європейському Союзі в Брюсселі, Бельгії; у Посольстві США в Манілі, на Філіппінах. У Державному департаменті США у Вашингтоні, окрузі Колумбія, вона працювала над питаннями стосунків із Європейським Союзом та двосторонніх відносин зі Словенією.

Крістіна Квін народилася й виросла в Каліфорнії, має ступінь бакалавра з політології, який отримала у Західному коледжі та ступінь магістра зі стратегічних досліджень Військового коледжу армії США.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ