Сеник допоможе Януковичу призначити нового голову Львівської ОДА
Слухай онлайн
Політика

Сеник допоможе Януковичу призначити нового голову Львівської ОДА?

Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник закликав голів районних рад Львівщини виступити єдиною командою у кадрових призначеннях на Львівщині після того, як буде призначено нового голову Львівської облдержадміністрації. Про це від заявив сьогодні, 3 березня, під час засідання Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».

 

«Хто б не був головою Львівської ОДА, ми повинні відстоювати тих людей, які проявили себе як фахові управлінці, незалежно від партійної належності. Якщо будемо діяти спільно, представляти єдину команду, з нами будуть рахуватися», – сказав він.

 

На думку М.Сеника, новопризначений голова ОДА повинен радитися з керівниками районних рад у кадрових призначеннях, адже вони на місцях краще знають ситуацію.

 

Водночас деякі керівники районних рад до слів голови облради поставилися скептично. Із залу пролунала репліка: «Чи Президент з вами радився, кого призначати головою ОДА?» На що М.Сеник відповів: «Думаю, він мав би це зробити».

 

Також М.Сеник додав, що потрібно прийняти звернення до парламенту, аби депутати визначилися з кінцевою датою місцевих виборів, адже місцева влада не може нормально працювати в умовах невизначеності.

 

На думку голови облради, слід змінити систему місцевих виборів. М Сеник вважає, що найкраще було б аби на рівні районів обирали  депутатів за відкритими партійними списками, а на рівні міських, сільських і селищних рад  - на основі мажоритарної системи.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...