Слухай онлайн
Cуспільство

Шарій погрожує "Детектору медіа" судом на "серйозні кошти"

Проросійський відеоблогер Анатолій Шарій погрожує судом «Детектору медіа» за матеріал про нього.

7 серпня «Детектор медіа» опублікував статтю Володимира Рихліцького «Хто такий Шарій? Від українського журналіста до популярного блогера та проросійського політика». У матеріалі йдеться про те, які меседжі просуває відеоблогер Анатолій Шарій та в чому феномен його популярності, яка спонукала 326 тис. виборців проголосувати за віртуальну «Партію Шарія», яка відтепер отримуватиме фінансування з державного бюджету – близько 12 млн грн на рік.

Як повідомило видання «Детектор медіа», 8 серпня в особисті повідомлення сторінки на фейсбуці прийшло повідомлення від Анатолія Шарія. Він у нецензурній формі погрожує «Детектору медіа» судовим позовом на «серйозні кошти».

Скріншот свого листування з «Детектором медіа» Анатолій Шарій опублікував також у своєму телеграм-каналі.

На фейсбук-сторінці «Детектора медіа» Анатолій Шарій написав цензурний коментар щодо можливого позову до суду, нагадавши про попередній судовий процес.

Нагадаємо, що у 2017 році блогер Анатолій Шарій подав до суду на «Детектор медіа» та журналіста Богдана Логвиненка через колонку «Друга найчисленніша біомаса. Про «Дождь» і не тільки». У своєму позові Анатолій Шарій наполягав, що використання щодо нього висловлювань «рупор "русского міра"» та «скандальний український псевдобіженець» принижує його честь та гідність, та завдає шкоди його діловій репутації.

21 червня 2017 року Шевченківський районний суд міста Києва відмовив Шарію у задоволені позову до «Детектора медіа» та його автора Богдана Логвиненка. 7 вересня 2017 року Апеляційний суд міста Києва підтвердив рішення першої інстанції.

Нагадаємо, Львівщина віддала проросійським силам понад 26 тис голосівЗа результатами позачергових парламентських виборів, які відбулися в Україні 21 липня, на Львівщині перемогла партія "Голос". На другому місці - партія "Слуга народу".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");