Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Скандал у луцькій школі: вчителька сказала учням, що їх "зничтожать росіяни, а її врятують"

У мережі нещодавно з'явився аудіозапис одного з уроків луцької школи, на якому вчителька нібито розповідала своїм учням, що їх "зничтожать росіяни", через те, що вони українці, а її росіянку порятують

"Мало того, що ви українці – вас зничтожать так і так. Ладно, я ще росіянка, мене може ще врятують. А ви куди дінетесь? То думайте вже про це, про своє майбутнє", – заявила на аудіозаписі нібито вчителька однієї з луцьких шкіл.

У коментарях до цього запису, як пише видання, стверджують, що голос на записі належить нібито вчительці математики на ім'я Ірина Малихіна. Журналісти телеканалу відшукали у фейсбуці людину з таким ім'ям і побачила у шапці її профілю вказано, що вона працює вчителем математики у луцькій школі №5.

"Майже усі дописи російською мовою. Більшість цих дописів опубліковані у 2019 році. Журналісти намагались зв'язатися з пані Іриною щодо цього інциденту, але на повідомлення вона поки не відповідає", -  пише Конкурент.

Чоловік, який представився журналістам заступником директора ліцею №5 заявив, що наразі проводиться службове розслідування за цим фактом. На питання, чи можна поговорити з вчителькою, він відповів: "Наразі, ні. Треба кілька днів, щоб ми все з'ясували. Що за запис, чи дійсно так є. Тому проводиться службове розслідування".

Про цей інцедент також вже знають і в департаменті освіти Луцькради.

"Керівник закладу повідомив про цю ситуацію. Прийняті були рішення дисциплінарного характеру, притягнули до відповідальності педагога. Дисциплінарного характеру є два види – це догана або звільнення. Яке рішення керівник прийняв... Він мені сказав, що дисциплінарного характеру рішення прийнято. Важливо, що розслідування проведено, важливо те, що службове розслідування здійснено. Вона, наскільки я знаю, вибачалась перед педагогічним колективом і в тому класі, де вона те все повідомляла, такі речі негативні, на мою думку", – наголосив начальник департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар.

"Еспресо.Захід"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ