Слухай онлайн
Cуспільство

СКУ привітав Христю Фріланд з призначенням Міністром закордонних справ Канади

Світовий Конґрес Українців (СКУ) привітав високоповажну Христю Фріланд з призначенням 10 січня 2017 р. Міністром закордонних справ Канади. Про це повідомила прес-служба СКУ.

Міністр Фріланд, яка попередньо займала посаду Міністра міжнародної торгівлі Канади, 11 липня 2016 р. в Києві, Україна, підписала історичну Угоду про вільну торгівлю між Канадою та Україною.

Христя Фріланд була активним членом української громади в Канаді з молодих років. Вона завжди захищала такі фундаментальні цінності, як територіальна цілісність суверенних держав, включаючи Україну.

“Світовий Конґрес Українців висловлює найкращі побажання Міністру Христі Фріланд у її праці на новій посаді та сподівається на продовження Канадою провідництва серед міжнародного співтовариства у питаннях глобального миру і безпеки,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ