Слухай онлайн
Політика

Святослав Вакарчук оголосив про створення партії "Голос"

Святослав Вакарчук створює політичну партію ʺГолосʺ і йде на парламентські вибори, - про це співак написав на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні, 16 травня, Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії ʺГолосʺ. Похід у велику політику музикант і громадський діяч пояснив необхідністю справжніх змін у країні, яких вимагають українці.

ʺУ часи, коли Росія своїми діями підриває нашу безпеку і створює екзистенційну загрозу ззовні, стара політика ослаблює державу зсередини. Ми мусимо знищити внутрішнього ворога, і стати сильними перед лицем ворога зовнішнього. Саме тому партія ʺГолосʺ йде на вибори до Верховної Радиʺ, – сказав Вакарчук.

Партійний список ʺГолосʺ сформує в результаті відкритого обговорення на з’їзді.

Наразі представлені члени команди (не партії)

До ʺГолосуʺ увійшли люди, які вже змінювали країну:
● Юлія Клименко, екс-заступниця Міністра економіки в уряді реформаторів
● Ярослав Юрчишин, громадський активіст та екс-голова правління антикорупційної організації Transparency International Україна
● Юрій Соколов, доктор медичних наук та піонер у сфері кардіохірургії
● Андрій Шараскін (кіборг “Богема”), актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт
● Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтерка, в. о. голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках

Для засновників ʺГолосуʺ пріоритетним є змінити правила гри в українській політиці, відділити гроші від політики і поставити людину в центр державної політики. ʺМи віримо, що гідність кожного українця є непорушною. Кожен має безумовне право на повагу. На гідне життя – добробут, безпеку і свободу. Ми захищатимемо гідність кожного українця і від зовнішнього ворога, і від старої політичної системиʺ, – сказав лідер нової партії.

Вакарчук запевнив, що партія не братиме жодної копійки в олігархів, а фінансуватиме її прозорий бізнес і прості українці. Зараз партія перебуває у процесі реєстрації.

За словами Вакарчука, входження до Верховної Ради є лише необхідним кроком, щоб запустити в Україні справжні зміни. Лідер нового руху закликав українців приєднуватися до команди ʺГолосуʺ, зареєструвавшись волонтером на сайті GolosZmin.org.

Старт нової політичної сили відбувся у символічному місці – на Старокиївській горі, де Кий збудував першу київську фортецю. ʺЗвідси почалася Україна, і тут сьогодні ми почнемо нову добу в українській політиціʺ, – сказав Святослав Вакарчук.

Вакарчук збирається у четвер презентувати свою партію

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");