Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Театр Лесі створив нову виставу про громадянську відповідальність

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради 22 січня о 17:00 у львівському театрі ім. Лесі Українки відбудеться прем’єра вистави «Аґора» — постановки про громадянську відповідальність, створеної за мотивами текстів Платона.

«Аґора» — це сеанс розілюзнення, інспірований давніми греками. Озброївшись почуттям гумору та провокаціями дрібного калібру, актори театру Лесі будуть міркувати про справедливість, відповідальність, доброчесність і способи гармонійного співжиття таких різних нас в одній Україні.

Режисер постановки — перформер і документаліст родом із Донецька Пьотр Армяновський.

 «Найбільшою мотивацією до створення цієї вистави стало відчуття, що після нашої перемоги наше життя не має бути таким, яким було до повномасштабної війни. Зараз перед нами постають проблеми, які тільки загостряться після перемоги — від проблем з екологією до проблем з корупцією. Тому сподіватись, що хлопці та дівчата, які прийдуть з фронту, вирішать усі проблеми — неправильно.

Ми займаємось театром, тому саме в такий спосіб хочемо висвітлити питання спільної відповідальності. І звертаємось до текстів Платона як до спроби зрозуміти, що означає мистецтво жити разом», — каже Пьотр про виставу «Аґора».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ