Слухай онлайн
Спорт

"Ти зможеш, якщо зміг я": для дітей з Львівщини проводять спортивні заходи

Уже традиційно упродовж листопада-грудня на Львівщині відбуватимуться фізкультурно-спортивні заходи під гаслом: "Ти зможеш, якщо зміг я". Про це повідомили 25 листопада Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Їх Львівський обласний центр «Спорт для всіх» разом з районними центрами та за підтримки управління фізичної культури та спорту проводить для вихованців дитячих будинків сімейного типу, інтернатних установ, сиротинців та учнів загальноосвітніх шкіл.

Загалом метою цієї програми є виховання відповідального ставлення до власного здоров’я, формування звички до регулярних занять фізичною культурою у дітей.

"Такі змагання - чудова можливість привити дітям любов до спорту у ненав’язливий спосіб. Ігри, естафети, чесна боротьба за перемогу — все це викликає у малечі цілий спектр позитивних емоцій. Зазвичай наприкінці таких заходів діти питають нас, чи приїдемо ще», - розповів директор Львівського обласного центру "Спорт для всіх" Вадим Климович.

Серію таких заходів розпочали з Золочева. Тут, у приміщенні центру "Спорт для всіх", організували динамічні змагання для вихованців дитячого будинку сімейного типу, який відкрили у серпні цього року. 

У ньому проживає подружжя Дмитра та Ольги Анісімових. Сім'я переїхала на Львівщину із Криму у 2014 році. У дитячому будинку сімейного типу вони виховують четверо рідних дітей та ще двох дітей-сиріт: 15-ти та 12-ти років.    

"Заняття спортом відіграють вагому роль у розвитку дитини. Він дисциплінує, а також може прищепити їй правильні цінності. Це дуже важливо, тому така ініціатива є вкрай корисною. Ми радіємо, що фізкультурно-спортивними заходами охоплюють дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування", - зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Вололимир Лис. 

Як повідомив Володимир Лис, найближчим часом у дитячому будинку сімейного типу у Золочеві родинний затишок віднайдуть ще 3 діток. 

На згадку про заходи учасники отримали пам’ятні медалі, грамоти та спортивний інвентар.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ