Слухай онлайн
Політика

Тимошенко закликала НБУ оприлюднити суму емісії

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вимагає від керівництва Національного банку України публічного звіту щодо обсягів емісійних коштів за 2010 рік відповідно до ухваленого парламентом Закону "Про доступ до публічної інформації".

"Я знаю, що вчора після моєї заяви був вибух емоцій від Національного банку і від уряду Азарова. Тому зараз я би хотіла, спираючись, в тому числі, на прийнятий за ініціативою нашої політичної сили Закон про вільний доступ до інформації, звернутися до голови Національного банку України, щоб він офіційно, публічно, відкрито оприлюднив цифру, скільки друку гривні було зроблено в період за 2010 рік", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні після чергового відвідування Головного управління Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ, повідомляє її сайт.

Екс-прем'єр-міністр зазначила, що найближчим часом звернеться до Генпрокуратури з вимогою проведення розслідування фактів необґрунтованої емісії грошових коштів і пояснила своє звернення необхідністю встановлення спільної відповідальності представників влади за те, що зараз відбувається у фінансово-кредитній політиці. "Якщо голова Національного банку дійсно контролює політику в Національному банку, якщо він розуміє, яку посаду він зайняв, то він оприлюднить суму надрукованої гривні протягом 2010 року", - додала вона.

"Я не хочу, щоб складалося враження, що я не розумію, що сьогодні очолює Генеральну прокуратуру, що вони будуть розбиратися в обставинах справи. У мене немає ніяких ілюзій, я просто хочу бачити всіх співучасників злочину, в тому числі в Генеральній прокуратурі. Якщо вони будуть покривати злочини такого масштабу як необґрунтований, руйнівний для економіки та фінансів України друк пустої гривні, то вони будуть співучасниками цього злочину", - підкреслила Юлія Тимошенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ