Слухай онлайн
Економіка

У 2021 році мерія здійснить внутрішнє запозичення до бюджету на суму 390 млн грн

Сьогодні, 20 травня, на засіданні сесії Львівської міської ради погодили здійснення запозичення до бюджету Львівської міської територіальної громади у 2021 році, з метою залучення кредитних коштів для фінансування бюджету розвитку Львівської міської територіальної громади. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

«Пропонується здійснити у 2021 році внутрішні запозичення до бюджету Львівської МТГ на суму 390 млн грн. Насамперед мета запозичень – залучення коштів до фінансування бюджету розвитку Львівської МТГ. Пропонується відкрити кредитні лінії у двох державних банках – в «Укргазбанку» на суму 220 млн грн і в «Укрексімбанку» на суму 170 млн грн. У відповідний проєкт ухвали ми вносимо технічні правки, відповідно до скерованих листів банків. Відсотки пропонуються відповідно до ставки Національного банку України, плюс маржа і розмір відсотків річних не більше 17%», - доповіла директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

«За квітень ми маємо виконання бюджету 101,4%, а загалом за 1 квартал нема виконання. Реверсна дотація вирівнювання забирає 750 млн грн з нашого бюджету цього року, а вона рахується за показниками 2019 року. Але це не чесно. Це складна ситуація.

У нас один з пріоритетів – це питання транспорту. Багато підприємств хотіли б мати такі відносини з банками, як має Львів. Ми повинні балансувати. Прийняв Кабмін рішення, що за газ треба платити наперед, а де ці 200 млн грн взяти, якщо ми це не планували? Сьогодні буде нарада, всі мери міст будуть говорити, що це робити не можна. COVID-19 вдарив по усіх. 600 млн грн ми недобрали торік до бюджету. Якби держава у нас не забрила 751 млн грн, то ми б не мали потреби у цих запозиченнях. У ці складні часи місто має знаходити усі можливі варіанти. Таких можливостей, які отримує Львів, не отримує жодне інше місто в Україні», - прокоментував мер Львова.

Відтак, за відповідну ухвалу із правками проголосувало 44 депутати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ