Слухай онлайн
Cуспільство

У ЛНУ відбулася посвята першокурсників у студенти

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/3
Сьогодні у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася посвята першокурсників у студенти. До урочистого заходу долучився і міський голова Львова Андрій Садовий. Про це повідомили 1 вересня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

«Сьогодні хотів би звернутися до викладачів. Ви перебуваєте в дуже непростій ситуації, бо зараз до вас приходять вчитись студенти, які в інтернеті можуть отримати будь-яку інформацію. Відтак ваше завдання – надихати, запалювати і розкривати серця молодих людей, щоб вони прагнули знань. Я б дуже хотів, щоб у нашому університеті ми настільки високо підняли рівень знань, щоб випускники були готовими робити неможливі речі. Це просто необхідно, щоб вижити в цьому непростому світі. Ми повинні з кожним днем ставати кращими, ніж були вчора.

Також хочу сказати кілька слів першокурсникам. Це дуже круто, що наступні 5 років ви проживете у Львові, в місті, яке надихає. Ви також будете запалювати це місто своєю енергією. Черпайте його можливості та віддавайте свої знання. Дійте, дихайте на повні груди, майте сміливість», – наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

«Вітаю вас із нагоди початку нового навчального року. Особливо вітаю першокурсників, адже ви заслужено здобули статус студента Львівського національного університету імені Івана Франка. Наш університет завжди цінував творчі і незалежні особистості, які прагнуть свободи і демократії, тих, хто наполегливо працює, вдосконалюється. Місія ЛНУ – формування мислячої, творчої молодої особистості.

Дорогі студенти, я переконаний, що час навчання в університеті зміцнить вас, допоможе знайти вірних друзів та відшліфує всі ваші таланти, відкриє всю вашу неповторну індивідуальність», – сказав Володимир Мельник, ректор ЛНУ ім. І. Франка.

Після вітальних слів студенти першого курсу-представники всіх факультетів і коледжів університету склали присягу та отримали залікові книжки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ