Слухай онлайн
Cуспільство

У Луцьку 50 родин отримали продуктові набори

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/4
Напередодні Великодніх свят управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не перестає піклуватися про сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах та потребують особливої соціальної підтримки. Про це повідомили 21 квітня у пресслужбі Луцької міської ради.

Cьогодні 50 таких родин отримали продуктові набори, що надав Волинський обласний благодійний фонд ʺДитяча місія. Українаʺ.

За словами начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліни Галан, такі заходи відбуваються щомісяця, а до участі в організації благодійної допомоги залучаються різні спонсори та соціально-відповідальний бізнес. Цього разу мали можливість запросити сім’ї з навколишніх сіл, що увійшли до Луцької міської територіальної громади.

Заступник міського голови Ірина Чебелюк зазначила, що Луцька міська рада ніколи не стояла осторонь соціальної роботи, і ця позиція не змінюється й тепер. Міська рада основним пріоритетом в роботі ставить турботу про дітей та соціально незахищених категорій населення.

Керівник ВОБФ ʺДитяча місія. Українаʺ Людмила Лонюк привітала усіх присутніх з нагоди великодніх свят та побажала, щоб у кожну домівку завітала Божа благодать, мир, добробут. ʺНехай допомогу отримає кожен, хто найбільше її потребує!ʺ, - зазначила вона.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Музеї волинської ікони розпочала роботу виставка-продаж "Великодній hand made".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ