Слухай онлайн
Cуспільство

У Львівській області триває аудит земель сільськогосподарського призначення

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА вже отримав інформацію щодо використання земель в області в розрізі сільських рад із прив’язкою до конкретного землекористувача, а також інформацію про землі, що не використовуються різних форм власності.

Аудит земель сільськогосподарського призначення проводиться для організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства в області. 

Загалом зараз в області є понад 55 тис. га землі сільськогосподарського призначення  державної власності, які не використовуються.

«Вже сьогодні започатковано моніторинг введення земель сільськогосподарського призначення в обіг.  Для  цього департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА розроблено єдині форми  (електронна система даних) та спільно із ГУ Держгеокадастру,  ГТУ  юстиції в Львівській області, правоохоронними органами проводяться виїзди в райони для проведення  нарад – навчань щодо моніторингу задіяння (загосподарювання) земель в частині вільних державних, що на даний час не використовуються,  земельних ділянок, що можуть бути визнані як відумерла спадщина та невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв)», - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Для правового загосподарювання  та використання земель державної власності агроформуваннями, органи місцевого самоврядування подають до органів Держгеокадастру клопотання про включення таких земельних ділянок до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення   з метою продажу прав оренди на них на земельних торгах. З часу започаткування в області  аудиту земель сільськогосподарського призначення за інформацією моніторингу органи місцевого самоврядування подали 268 таких клопотань, 101 ділянка включена до Переліку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...