Слухай онлайн
Cуспільство

У Львівському національному університеті ім. Івана Франка відкривається ІТ-лабораторія

15 лютого о 12:00 по вул. Драгоманова, 50, відбудеться відкриття ІТ-лабораторії "Infopulse Data Science & Machine Learning Lab" за сприяння компанії Infopulse і Львівського ІТ Кластеру.

Лабораторію відкриватимуть на базі навчальної програми Data Science & Intelligent Systems, кафедри системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій, Львівського національного університету ім. Івана Франка. 

Відкриття таких лабораторій при університетах – сучасна світова практика ІТкомпаній. Так студенти мають змогу отримати безцінний досвід. "Infopulse Data Science & Machine Learning Lab" має 15 робочих станцій і сучасний сервер для проведення обчислень. Тут студенти зможуть працювати над власними проектами, для них проводитимуться лекції та майстер-класи ІТ-експертів.

Під час відкриття, учасники матимуть нагоду ознайомитись із лабораторією, поспілкуватись із експертами, а також прослухати майстер-класи з Data Science та англійської мови для ІТ-спеціалістів і взяти участь у розіграші призів.

Захід відвідають заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, ректор ЛНУ ім. Івана Франка Володимир Мельник, віце-президент із розвитку бізнесу компанії Infopulse Любомир Бойчук, HR-директор компанії Infopulse Любов Юденко, CEO Львівського IT Кластеру Степан Веселовський. 

Infopulse –одна з найбільших ІТ-компаній України, що входить до складу скандинавської групи EVRY та є надійним постачальником сервісів для всього життєвого циклу ІТ-систем тапослуг із підтримки телеком-інфраструктури. Компанія заснована у 1991 році, маєпредставництва в 10-ти країнах Східної та Західної Європи, 7 офісів в Україні (Київ, Харків,Одеса, Львів, Вінниця, Житомир, Чернігів) та налічує 1900+ висококваліфікованих ITспеціалістів. Наприкінці 2018 року Infopulse було визнано найкращим ІТ роботодавцем у категорії великих компаній (1500+) за версією порталу DOU.UA.

Львівський ІТ Кластер – перша в Україні IT-спільнота, яка об’єднує 15 000 IT-спеціалістів, та більше 80 IT-компаній у Львові. Окрім інфраструктурних та івент-проектів, організація успішно модернізує освіту у львівських університетах, займається промоцією міста в професійному середовищі та на глобальному рівні. На рахунку Львівського ІТ Кластеру – 9  інноваційних бакалаврських програм у трьох львівських університетах та 2 сучасні лабораторії, відкриті у співпраці з ІТ-компаніями Львова.

Data Science & Intelligent Systems – інноваційна програма Львівського ІТ Кластеру факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка, що включає чотири напрями: штучний інтелект, аналітика даних, інтернет речей, розумні рішення та системи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");