Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові 10% парковок є безкоштовними для інвалідів

У Львові діють дві зони паркування. На паркувальних майданчиках в центральній частині міста 10% паркомісць передбачено для безкоштовного паркування транспортних засобів людей з інвалідністю. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради з посиланням на управління транспорту ЛМР.

У Львові затверджено дві зони паркування:

перша зона – центральна частина міста;

друга зона – інша частина міста, яка не входить до першої зони.

Паркування машин у цих зонах платне.

На спеціально обладнаних майданчиках (закриті зони паркування) на вул. Валовій та вулицях: Вірменська, Театральна, Лесі Українки та Низький Замок плата здійснюється через в’їзний/виїзний термінали. Тариф 8 грн. за годину готівкою або за допомогою банківської картки.

На майданчиках, відведених для паркування в межах проїзних частин вулиць першої зони, плата за паркування здійснюється через паркувальні автомати - тариф 6 грн. за годину. На таких майданчиках передбачено можливість оплати за допомогою мобільного додатку «Приват 24».

У другій зоні паркування встановлено тариф 2 грн. за годину паркування.

На кожному майданчику для паркування обов’язково облаштовуються місця для паркування транспортних засобів осіб з обмеженими фізичними можливостями або осіб, які їх перевозять, в обсязі 10 відсотків загальної кількості паркомісць, але не менш як одне місце.

Перелік місць для паркування транспортних засобів в центральній частині міста, зокрема для паркування транспортних засобів осіб з обмеженими фізичними можливостями, або осіб, які їх перевозять, можна знайти тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ