Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові пропонують перейменувати вулицю на честь Героя Ігоря Зінича

У Львові пропонують перейменувати одну із міських вулиць на честь Ігоря Зінича, бійця 80-ї десантно-штурмової бригади, лікаря, захисника Донецького аеропорту та Героя України. Про це повідомили 3 лютого Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

"Про Героїзм Ігоря можна розказувати багато, і переконаний, що історія ще оцінить його справжній подвиг і внесок у перемогу України у війні з російським агресором. У суботу в будинку воїна відбулися пам’ятні заходи із вшановування захисників Донецького аеропорту. І однією з ідей побратимів Ігоря була ініціатива про назву вулиці іменем нашого Героя з 80-ї бригади. У Львові є традиція — до Дня міста перейменовувати одну із вулиць або давати назву новозбудованій вулиці", — повідомив директор департаменту "Адміністрація міського голови" ЛМР Євген Бойко.

Відтак, завтра на сесії ініціюватимуть проект ухвали про увічнення Ігоря Зінича у перейменування на його честь вулиці. Перейменувати пропонують вулицю Мельничука (Шевченківський район), названу в честь депутата Верховної Ради СРСР, який активно виступав проти церкви, писав антирелігійні памфлети.

У Будинку воїна вшанували Героїв-захисників Донецького аеропорту

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ