Слухай онлайн
Здоров'я

У Львові призупинено навчання у трьох навчальних закладах, - Довганик

Управління освіти ЛМР щоденно моніторить ситуацію щодо захворювання на кір.
Прес-конференція щодо ситуації із захворюваністю на кір у Львові та додаткових заходів з вакцинації дітей шкільного віку. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович
Прес-конференція щодо ситуації із захворюваністю на кір у Львові та додаткових заходів з вакцинації дітей шкільного віку. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович
1/1

Станом на зараз є призупинено навчання у трьох навчальних закладах Львова: у початковій школі № 53, СЗШ № 77 — до п’ятниці. І від сьогодні призупинено навчальний процес у НВК «Інженерно-економічна школа — Львівський економічний ліцей» до вівторка. Про це під час брифінгу для журналістів повідомила начальник управління освіти Зоряна Довганик.

Володимир Зуб розповів, у чому небезпека кору

«Ми зі свого боку постійно моніторимо ситуацію щодо захворювання на кір. Звичайно, отримуємо ми інформацію і від батьків. Тому можемо сказати, що захворювання є хвилеподібним. До прикладу, коли діти після канікул повернулись на навчання, повернулись в організований колектив, то кількість захворілих почала збільшуватись.

На Львівщині минулого тижня зробили 6600 щеплень, - Андрій Васько

Ми припиняємо навчання для того, щоби перервати «ланцюг захворювання». Це можуть бути і окремі класи, де виявлена велика кількість дітей, які захворіли, і в цілих школах. Станом на зараз є призупинено навчання у трьох навчальних закладах: у 53 школі, 77 школі — до п’ятниці. І від сьогодні призупинено навчальний процес у НВК «Інженерно-економічна школа — Львівський економічний ліцей» до вівторка.

Ми збираємо щоденно оперативну інформацію, і за поданням керівників навчальних закладів ми дозволяємо призупинити навчання", — розповіла начальник управління освіти Зоряна Довганик.

Ліків від кору не має, лікування є симптоматичне, - Володимир Зуб

Також Зоряна Довганик додала, що впродовж останнього місяця було проведено батьківські збори у школах, куди залучали лікарів, які могли фахово і аргументовано пояснити ситуацію із захворюваністю на кір, про важливість вакцинації, та відповісти на питання, які турбують батьків.

У Львові з 18 лютого масово вакцинуватимуть дітей від кору

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");