Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові виставка мікроакваріумів

У Львові відкрито перша виставка-конкурс мікроакваріумів. На ній представлено авторські роботи 19 учасників, а також виставлена колекція понад 20 риб родини карпозубих. Організатори заходу – Львівський клуб акваріумістів та міський дитячий еколого-натуралістичний центр. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Цього року учасники виставки - лише зі Львова, хоча наступного року географію планують розширити, стверджують організатори. Композиції оцінювало незалежне жюрі з різних міст, які визначили 5 переможців, відзначивши високий рівень робіт.

«Вперше у Львові проводиться виставка будь-яких акваріумів. Вона є загальнодоступна і безкоштовна. Це перша виставка в Україні мікроакваріумів. Це абсолютно новий напрямок акваріумістики, який в Європі розвивається протягом останніх двох років. Він цікавий тим, що у зв’язку зі специфікою роботи населення і малогабаритними квартирами мало хто може собі дозволити вдома чи в офісі великі акваріуми. Це і великі видатки, і багато місця. Тому виник такий напрямок як міні-акваріумістика або наноакваріумістика. Вчора на відкриття виставки прийшло близько 300 чоловік, такої кількості ми не очікували», – розповів директор Львівського міського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Міні-акваріуми містять від 2 до 20 літрів. Найменший акваріум на виставці має 2 літри.

«Наш клуб акваріумістів – перший на Західній Україні. Львівський клуб розпочав роботу у 2010 році, перед тим у 2007 році був створений віртуальний клуб-форум. Це перша виставка, хоча їй передували низка семінарів, а також беремо участь у різних конкурсах, в тому числі, міжнародних. Цього року плануємо також виставку тераріумів: це змії, павуки, черепахи», – розповів адміністратор Львівського форуму акваріумістів Мар’ян Охват.

Виставка триватиме до кінця січня, щодня з 10.00 до 18.00. У неділю, 23 січня, о 15.00 відбудеться благодійний аукціон, на якому можна буде придбати щучок з родини карпозубих та павучків-птахоїдів. Кошти, отримані від аукціону, підуть на покращення експозиції акваріумів та тераріумів еколого-натуралістичного центру.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ