Слухай онлайн
Cуспільство

У Мінську вкотре протестували проти інтеграції Білорусі з Росією

Фото: PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH
Фото: PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH
Фото: PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH
Фото: PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH
Фото: PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH
Фото: PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH
1/3
Білоруська опозиція та жителі Мінська провели демонстрацію проти союзу з імперською Росією, а також утворили живий ланцюг захисників незалежності Білорусі.

Прибічники білоруської опозиції уп’яте цього місяця протестували проти так званої поглибленої інтеграції з Росією. У Мінську спочатку пройшла демонстрація, а потім люди, тримаючись за руки, утворили живий ланцюг прихильників незалежності країни, - передає Польське Радіо.

Демонстранти зібралися на Жовтневій площі у центрі Мінська. Потім, вигукуючи гасло ʺХай живе Білорусьʺ, вони пройшли на площу Незалежності, де відбулося віче. Опозиційний лідер В’ячеслав Сівчик, звертаючись до присутніх, звернув увагу, що білоруси не знають, що міститься у документах про так звану поглиблену інтеграцію, які обговорювали представники білоруської та російської влади:

ʺМи вийшли на віче вкотре для того, аби висловитися проти торгівлі нашою батьківщиною та порушення Конституції, і аби не було жодних союзів з імперською Росієюʺ.

Демонстранти вимагали також звільнення опозиціонерів, засуджених до арешту за участь у попередніх акціях протесту. Серед арештованих є опозиційний лідер Павел Севяринєц, який раніше організовував демонстрації проти інтеграції з Росією.

На завершення демонстранти, тримаючи біло-червоно-білі прапори, утворили у центрі Мінська мовчазний живий ланцюг захисників незалежності Білорусі.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у столиці Білорусі Мінську 8 грудня відбулась акція протесту проти ʺпоглиблення інтеграціїʺ Білорусі та Росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");