Слухай онлайн
Політика

У Партії регіонів на місце номер 1 є шість претендентів

Серед кандидатів на першу позицію в списку Партії регіонів на парламентських виборах зараз розглядаються шість чоловік, більше шансів у міністра Юрія Бойка. Про це пише газета Комерсант-Україна з посиланням на джерела в адміністрації президента.

За даними джерел, на перший номер списку розглядаються прем'єр і голова Партії регіонів Микола Азаров; перший віце-прем'єр Андрій Клюєв; віце-прем'єри Борис Колесніков і Сергій Тігіпко, повідомляє УП.

Також серед претендентів розглядаються міністр енергетики Юрій Бойко й глава парламентської фракції Олександр Єфремов.

"У кожної кандидатури є свої плюси й мінуси. Азаров - глава уряду, однак у суспільстві до нього досить негативне ставлення. Клюєв не дуже добре говорить українською мовою. Участь Тігіпка залежить від злиття його партії ("Сильна Україна") із ПР, а цей процес поки загальмувався",- розповів високопосадовець в АП.

У той же час він зазначив, що хто б не був на чолі списку, Андрій Клюєв керуватиме виборчим штабом.

Співрозмовник дав зрозуміти, що найбільше шансів повести партію на вибори зараз має Юрій Бойко, який є досить пізнаваною фігурою, "контролює дві обласні партійні організації - Київську і Луганську" і вже "став своїм у партії".

При цьому в АП не бачать великої проблеми в тому, що N1 буде не прем'єр-міністр, а його підлеглий.

"Однаково це член уряду. У такий спосіб ми продемонструємо готовність відповідати за проведену в країні політику й реформи",— стверджує джерело в АП.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ