Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Сухопутних військах Збройних Сил України розпочато збори резервістів

В січні місяці 2018 року у Сухопутних військах Збройних Сил України на базі одної з військових частин, яка розташована на Харківщині, розпочато збори резервістів оперативного резерву першої черги. Про це Гал-інфо повідомили в Управлінні персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Для якісного проведення навчальних зборів з резервістами розгорнуто довідково-інформаційний центр та організовано всебічне забезпечення речовим майном, харчуванням, місцями для відпочинку.

До навчальних зборів залучено понад 700 військовозобов’язаних, у тому числі майже 30 офіцерів запасу.

У кращий бік за якістю організації відправки військовозобов’язаних зі складу оперативного резерву першої черги на навчальні збори відмічається колектив Дніпропетровського обласного військового комісаріату.

Навчальні збори резервістів проводяться саме для перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву першої черги, а також для відновлення практичних навичок і вмінь резервістів за їхніми військово-обліковими спеціальностями та участі резервістів у тактичних навчаннях.

За результатами підготовки резервісти повинні набути та відновити індивідуальні знання, навички та фахову підготовку, отримані під час попереднього проходження військової служби.

Окрім того, під час проведення навчальних зборів кожний рік проводяться індивідуальні співбесіди з резервістами щодо проходження військової служби за контрактом.

Таким чином, за 2017 рік під час проведення навчальних зборів з резервістами лави військовослужбовців військової служби за контрактом поповнили понад 300 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ