Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Україна готова йти на компроміси, щоб допустити миротворців на Донбас, – Марчук

Українська сторона в Тристоронній контактній групі готова розробити компромісну версію розгортання миротворчої місії на Донбасі.

Про це заявив представник України в ТКГ Євген Марчук, пише "Громадське".

"Це як пропозиція до української сторони, нам би відпрацювати деталізовану українську версію (мандату – УП) компромісну, а не ультимативну, так, можливо, з деякими поступками, мандату миротворчих сил", - сказав він.

Марчук розповів, що головна українська версія мандату миротворчих сил на Донбасі – незгода з російською версією.

За його словами, представлення української компромісної версії, змусить Росію відреагувати.

Також, як пише ЛІГА.net, Марчук розповів, що переговори в Мінську з представником РФ Борисом Гризловим проходять у відвертому форматі, оскільки вони уже давно знайомі.

"Коли зараз, проводячи переговори в Мінську ... А вони, до речі, починаються з участю представника України, представника Росії і тільки модератора ОБСЄ - більше нікого немає. І саме там йдеться відверто, оскільки і я, і пан Гризлов давно знаємо один одного, ми говоримо дуже відверто і говоримо таке, що може не подобатися заздалегідь. А потім, коли вичерпується на такому рівні переговорний процес, при необхідності ми запрошуємо представників ОРДО-ОРЛО", - зазначив Марчук.

За словами Марчука, тристороння контактна група - це "переговори в форматі Україна - Росія - ОБСЄ, а ОРДЛО запрошується, якщо є проблема".

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ