Україна виграла п'яте "срібло" Паралімпіади-2020

Україна здобула чергову медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Її володарем став 20-річний плавець Олексій Вірченко.
Олексій Вірченко

Про це інформує "Суспільне".

Вірченко змагався на дистанції 100 метрів батерфляєм. Це була друга дистанція, у якій змагалися два представники України - окрім Вірченка, у фінал пройшов ще Кирило Гаращенко.

Претендентом на медаль серед двох українців був саме Вірченко. Кваліфікацію український плавець проплив з другим результатом (56.30 секунди), поступившись лише білорусові Ігарю Бокі. Гаращенко відібрався з останнім часом - 59.82 секунди.

Нав'язати боротьбу білоруському плавцю Вірченко не зміг - той встановив паралімпійський рекорд, пропливши дистанцію за 53.80 секунд. Проте саме українець став другим, випередивши на фініші узбекистанця Іслама Асланова.