Українська плавчиня Мерешко виборола ще одну медаль на Паралімпіаді в Токіо

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко виборола "срібло" на Паралімпіаді в Токіо. Вона здобула медаль у запливі 200 метрів комплексним стилем.
Єлизавета Мерешко

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter Паралімпійських Ігор.

Перше місце у представниці Великобританії, "бронза" - у плавчині з Німеччини.

Для Мерешко це вже друга медаль на цьогорічній Параліміаді. Мерешко вдруге поспіль виходила у басейн для виступу у фіналі.

Перед фіналом Мерешко змагалася у кваліфікації разом із ще двома українками — бронзовою призеркою Токіо-2020 Анною Гонтар, а також Анастасією Завалій. Вийти у фінал змогла лише Мерешко, їй це вдалося з новим світовим паралімпійським рекордом — дистанцію українська спортсменка подолала за 2:56.90 хвилин.

Головною суперницею Мерешко у фіналі була американка Елізабет Маркс. Саме ці дві плавчині були єдиними, хто випливав з часу 3:00.00 хвилин у кваліфікації.

Перші 50 метрів батерфляєм Мерешко програла Маркс, а уже на спині її випередила, хоча поступилася німкені Шотт. На заключні 50 метрів Мерешко йшла третьою. І хоча на фініші випередила німкеню Шотт, поступилася британці Мейсі Саммерз-Ньютон, побивши світовий рекорд Мерешко.