Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Український закордонний паспорт піднявся у рейтингу паспортів світу

Про це свідчать оприлюднені 13 квітня 2021 року дані оновленого Індексу паспортів від компанії Henley&Partners, який відображає зміни в безвізовому режимі країн світу. Про це повідомили 14 квітня у пресцентрі Державної міграційної служби України.

Наразі український паспорт займає у The Henley Passport Index 35 місце із 110.

На сьогодні паспорт для виїзду за кордон дозволяє громадянам України відвідувати без візи або з візою після прибуття 136 країн світу. Зокрема, з січня по березень 2021 року Україна уклала безвізові угоди з кількома острівними державами та територіями регіону Карибського моря - Арубою, Кюрасао, Гренадою, Сен-Мартеном та Карибськими Нідерландами.

Індекс паспортів Henley&Partners щоквартально аналізує візові правила 227 країн і територій світу, ранжуючи їх за кількістю країн безвізового в'їзду. Рейтинг укладається понад 10 років у співпраці з Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (International Air Transport Association, IATA), яка підтримує найбільшу у світі базу туристичної інформації.

Позиція країни в рейтингу визначається кількістю країн, у які її громадяни можуть в'їжджати без попереднього оформлення віз (без візи або з візою після прибуття). Паспорти усіх розглянутих країн є біометричними (відповідно до специфікацій, встановлених стандартом Міжнародної організації цивільної авіації, ІКАО 9303).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ