Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

Володимир Зуб полишив роботу в ЛМР

Начальник управління охорони здоров'я ЛМР Володимир Зуб, який понад 14 років був головним медиком Львова, полишив роботу в ЛМР. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

Як зазначив Андрій Садовий, Володимир Зуб буде викладати на факультеті післядипломної освіти Львівського медичного університету, де навчатиме управлінського менеджменту.

"Досвід у нього колосальний. Студентам справді пощастило. Володимир Іванович залишиться моїм радником", - додав Андрій Садовий.

Фото: Гал-інфо

Зазначимо, Володимир Зуб з 22 червня 2006 року і до сьогодні очолював управління охорони здоров’я Львівської міської ради, був заступником директора департаменту гуманітарної політики. За період його роботи в медицині Львова було запроваджено чимало якісних змін, а медичні заклади Львова, зокрема лікарні, вийшли на рівень світових клінік за можливостями надання різнопланової медичної допомоги.

Зокрема, за цей час розвинено сімейну медицину — відкрито більше 15 амбулаторій сімейної медицини в мікрорайонах міста, створено близько 20 нових відділень в медичних закладах (серед них — нейрохірургічне та офтальмологічне відділення в дитячій лікарні, відділення фізичної реабілітації в лікарні швидкої допомоги і згодом — мережа таких відділень в лікарнях і поліклініках міста, паліативні відділення для невиліковно хворих, центри раннього втручання та інші). Окрім того, у 8-мій лікарні та лікарні швидкої допомоги створено сучасні відділення невідкладної допомоги за світовим зразком, і таке ж відділення облаштовують в дитячій лікарні. Також в лікарні швидкої допомоги було розпочато роботи з облаштування центру трансплантології, який сьогодні успішно функціонує.

Також за період роботи Володимира Зуба, Львів налагодив і розвинув міжнародну медичну співпрацю з провідними фахівцями зі США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Польщі та інших країн, і тепер ці фахівці щороку приїздять до Львова й обмінюються досвідом зі своїми українськими колегами. Окрім того, були започатковані акції з профілактики артеріальної гіпертензії, туберкульозу, онкопатологій, цукрового діабету, глаукоми, опіків у дітей, які стали щорічними в місті, а також запроваджено чимало нових сервісів та проектів, серед яких — електронна реєстратура й електронна медична картка.

До слова, Володимир Зуб є автором понад 40 наукових праць, Патенту України, восьми раціоналізаторських пропозицій, медичних рекомендацій з фаху «Хірургія». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров’я».

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, Володимир Зуб - один з чиновників ЛМР, які отримали квартири за кошти львів'ян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ