Слухай онлайн
Політика

Вибори-2015: список партії «Українська Галицька партія» до Львівської обласної ради

Виборчий список кандидатів у депутати Львівської обласної ради, висунутих Львівською обласною організацією політичної партії «Українська Галицька партія» на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року - відповідно до додатку до постанови Львівської обласної виборчої комісії від 29 вересня 2015 року №19.

з/п

Прізвище, ім’я
по батькові

Число,
місяць, рік народження

Посада

Місце роботи

ТВО

1

Панкевич Богдан Романович

23.10.1957

Голова Ради

ГО «Українська Галицька Асамблея»

ПЕРШИЙ КАНДИДАТ

2

Бадунь Андрій Степанович

27.06.1983

Директор

ПП “БТІ “Експрес-сервіс”

57

3

Балушка Ірина Миколаївна

14.07.1972

Голова правління

ОСББ «Добрий господар»

82

4

Бігус Марко Юрійович

29.03.1976

Вчитель історії

Підгайчиківська ЗОШ І-ІІ ступенів

47

5

Білас Тарас Володимирович

10.08.1984

Лікар ветеринарної медицини першої категорії

Самбірський пункт ветеринарно - санітарного контролю і нагляду на державному кордоні і транспорті

19

6

Васильченко Галина Іванівна

24.10.1983

Завідувач сектора промоції управління ЗЕВ та інвестицій

Львівська міська Рада

61

7

Гаврилко Іванна Володимирівна

29.05.1985

Начальник відділу енергоменеджменту департаменту економічної політики

Львівська міська рада

1

8

Гаврон Володимир Іванович

12.04.1977

Немає

Немає

41

9

Гвоздович Юлія Орестівна

12.09.1987

Менеджер проектів

ГО “Українська Галицька Асамблея”

5

10

Глєбова Валентина Валентинівна

24.05.1991

Директор з розвитку

ГО «Форум видавців»

32

11

Гуменюк Галина Вікторівна

23.09.1977

Бібліограф

Золочівська районна бібліотека для дітей

49

12

Дякович Ігор Володимирович

28.03.1988

Дяк

РГ УГКЦ “Вознесіння Господнє”

10

13

Дьорка Олег Іванович

26.07.1986

Немає

Самозайнята особа

26

14

Іваньо Володимир Михайлович

21.05.1975

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

55

15

Жупник Андрій Іванович

04.04.1977

Культорганізатор

ЦТДЮГ “Погулянка”

14

16

Жук Андрій Петрович

23.09.1973

Менеджер з продажу

ТзОВ “Агросем”

72

17

Клосовський Станіслав Ярославович

08.12.1993

Немає

Національний університет «Львівська політехніка»

48

18

Кубаренко Марія Ярославівна

30.10.1983

Головний спеціаліст сектору контролю апарату

Львівська обласна держадміністрація

15

19

Куп’як Іван Петрович

02.02.1958

Старший інспектор

Львівська митниця

54

20

Ляска Віталій Михайлович

08.09.1987

Керівник проекту “Локальна історія”

ГО “Українська Галицька Асамблея”

8

21

Макаревич Марія Романівна

06.01.1990

Інженер І категорії тендерно-договірного відділу

Служба автомобільних доріг у Львівській області

67

22

Маркін Віктор Ілліч

23.05.1963

Фізична особа- підприємець

Фізична особа- підприємець

80

23

Матвіїв Ярина Ярославівна

30.04.1984

Старший редактор, ведуча

Телеканал “Незалежне телевізійне агентво”

16

24

Мельник Ігор Володимирович

08.07.1952

немає

немає

6

25

Ощипок Роман Теодорович

25.06.1970

немає

Самозайнята особа

20

26

Павлова Оксана Ігорівна

04.11.1983

Викладач спецдисциплін

Львівський коледж транспортної інфраструктури

2

27

Петрівський Антон Орестович

10.05.1984

Консультант відділу “Тендер і злочин”

ГО “Українська Галицька Асамблея”

13

28

Піпа Наталія Романівна

12.10.1983

Менеджер із зв’язків з громадськістю

Благодійна установа навчально-реабілітаційний центр “Джерело”

9

29

Пекар Володимир Васильович

06.08.1981

Фізична особа- підприємець

Фізична особа- підприємець

84

30

Полуйко Василь Юліанович

10.06.1969

Президент фонду

Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр»

17

31

Сімка Мирослав Олегович

02.05.1985

Керівник відділу протидії корупції

ГО “Українська Галицька Асамблея”

7

32

Сорока Ярина Володимирівна

25.09.1984

Головний спеціаліст сектору промоції відділу інвестування департаменту економічної політики

Львівська міська Рада

22

33

Стець Святослав Степанович

14.04.1985

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

11

34

Федорович Уляна Орестівна

25.03.1985

Фахівець

Інститут біології тварин

4

35

Цап Богдан Володимирович

26.06.1975

Директор, головний бухгалтер

ТОВ “Сегер”, ТОВ “СП “Салікс”

42

36

Цюваник Андрій Богданович

02.07.1979

Директор

Приватне підприємство «Мінд Плюс»

81

37

Чолій Тарас Богданович

01.01.1978

Директор

Музей “ Територія терору”

56

38

Шиба Олег Ярославович

22.03.1975

Директор

ТОВ «Техніка - Радехів»

63

39

Щурко Іван Петрович

17.11.1977

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

40

40

Яблонська Оксана Ігорівна

06.02.1970

Фізична особа- підприємець

Фізична особа- підприємець

64

41

Ярмолюк Олександр Олександрович

15.09.1976

Завідувач виробництва

Товариство з обмеженою відповідальністю “КІМАК”

18

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...