Слухай онлайн
Політика

Яценюк вважає, що його "замовив" Путін

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк прокоментував повідомлення про його заочний арешт в Росії: "Слідчий комітет РФ і російські суди виконали пряму вказівку Путіна"

«Путін мститься за введені санкції проти Росії, за те, що Україна стала енергетично незалежною, що ми подали позови до Європейського суду з прав людини і Організації Об'єднаних Націй проти Росії за військове вторгнення в Україну і підтримку тероризму в Україні. І за те, що Україна обрала курс в Європу, до вільного світу», - підкреслив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у коментарі журналістам щодо рішення російського суду про свій заочний арешт.

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що ще одна мета цієї акції – не дати йому можливості «доносити українську позицію у всіх світових столицях і консолідовувати весь вільний світ і наших друзів проти російської агресії, з тією метою, щоб відновити територіальну цілісність України»: «Але їм це не вдасться. Це ще одне свідчення абсурду і неадекватності російської влади. А ми свою правову позицію відстоїмо».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ