Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Яценюк знову скаржиться, що Тимошенко монополізує опозицію

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявляє, що в опозиційному таборі відбувається процес монополізації. Про це йдеться в його статті в журналі "Профіль".

"Одна політична сила намагається отримати монополію на опозицію, щоб завтра отримати монополію на владу. Причому обидві партії представляють одну й ту ж епоху - і чинна влада, і та влада, яка програла. Вони являють собою однакове бачення, такі ж цілі і ті ж цінності. Ці сили - дзеркальне відображення одне одного", - підкреслив Яценюк.

Він переконаний, що владі вигідно домовлятися з іншою опозицією.

"Тим більше, що досвід переговорів між Тимошенко і Януковичем - величезний. Але в багатопартійній країні не може бути однієї опозиції", - вважає Яценюк.

Лідер "Фронту змін" вважає своїм основним завданням створення нового формату опозиції.

"У країні немає опозиційної культури. Звідки вона могла взятися? Вся опозиційна діяльність зводилася до акцій протесту та блокування парламенту", - зазначив він.

"Опозиція не повинна воювати одна з одною. Головне завдання - опонувати владі. Опозиційним силам доведеться співпрацювати в рамках парламенту, працювати в комітетах, писати закони.... Потрібна опозиція, яка діє рішуче, але аргументовано, - опонує владі, але без популізму і критиканства", - додав Яценюк, передає УП.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...