Юніорський чемпіонат: Збірна важкоатлетів Львівщини виборола перші медалі

Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
1/3
Збірна важкоатлетів Львівщини виборює перші медалі на юніорському чемпіонаті України. Про це повідомили 23 березня Гал-інфо у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У Чернігові 23 березня стартував Чемпіонат України серед юніорів до 20 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун з важкої атлетики. Участь у змаганнях за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА бере й збірна команда Львівщини.

Перші медалі для нашої області виборює 16-річна Марія Куц. Вихованка львівської школи "Енергетик" здобуває бронзові нагороди у ривку, поштовху та сумі у ваговій категорії до 45 кг. Також Марія виборює бронзу Всеукраїнського турніру на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун. Тренують важкоатлетку Олександр Товстоног та Олександр Корчинський.

Сьогодні у програмі також змагання жінок. За медалі боротимуться представниці Львівщини Ельвіра Борозна та Маргарита Закашевська. В обласній федерації важкої атлетики зізнаються: сподіваються на нагороди найвищого ґатунку. Попереду також змагання чоловіків.