“Допит сьогодні відбувся. В якості свідка я сказав про те, що головним завданням діяльності прокуратури, в тому числі в цьому випадку, є виконання статті 2 про об’єктивне і неупереджене ведення слідства. Друге завдання, яке з цього витікає — забезпечити ефективне ведення слідства. В разі неефективного ведення слідства... Генпрокурор України має право змінити групу прокурорів, чим я і скористався в даному випадку. Я особисто після доповідей мого заступника та інших працівників ГПУ прийняв рішення про неефективність розслідування”, — сказав він.
Зі слів очільника ГПУ, для забезпечення ефективного та об’єктивного ведення слідства він сформував групу на чолі з профільним заступником Генпрокурора, яка в силу своїх обов’язків відповідає за контроль діяльності департаменту спецрозслідувань, який власне веде це розслідування.
“Відтак Анжела Стрижевська, яка на чолі групи прокурорів вступила у справу, розглянула підозру і дещо змінила кваліфікацію. Підкреслюю слово „дещо“. Розмови про те, що хтось когось укрив, змінив тяжкість (злочину — ред.) — це все чисті бульбашки, бо і та підозра, яка була першою, і ця підозра, яка діє до сьогоднішнього дня, не змінена в частині тяжкості злочину”, — сказав він.
Зі слів Луценка, обидві статті після зміненої підозри Стрижевської залишились особливо тяжкими, а відтак, ця зміна не змогла вплинути на обрання запобіжного заходу.
“Пан Бубенчик і далі підозрюється у особливо тяжких статтях... підозра, підписана пані Стрижевською, до сьогоднішнього дня в силі. Справа розслідується”, — додав Генпрокурор.