Слухай онлайн
Cуспільство

За минулий рік в Україні понад 5 тис. осіб вкоротили собі віку

За інформацією Державної служби статистики України, за період з січня по жовтень 2018 року в країні вчинили самогубство понад 5,4 тис. осіб.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Держстат.

Згідно зі статистикою Держстату: у січні вкоротила собі віку 441 людина; лютий – 380 осіб; березень - 445 осіб; квітень - 636 осіб; травень - 694 особи; червень – 599 осіб; липень - 634 особи; серпень - 604 особи; вересень - 500 осіб; жовтень - 501 особа. Крім того, в установі повідомили, що у 2017 році в Україні самогубство вчинили 6 488 людей.

Так, за інформацією держслужби, статистика була надана без урахування даних з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. 

У Держстаті зазначили також, що статистична інформація щодо кількості смертей за окремими причинами смерті формується щомісячно накопичувальним підсумком із січня до кінця звітного періоду на підставі медичних документів (лікарських свідоцтв про смерть, фельдшерських довідок про смерть), які складаються у закладах охорони здоров'я. 

Відповідно до плану, формування статистичної інформації щодо розподілу випадків смерті за віком померлих, окремими причинами смерті в розрізі регіонів у цілому здійснюється раз на рік. Орієнтовний термін оприлюднення остаточних даних за 2018 рік — червень 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ