Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Заробітна плата вчителів у січні зросте майже на 20%

Під час позачергового засідання Кабінету Міністрів України, яке відбулось 20 січня, затвердили нову тарифну сітку для розрахунку заробітних плат працівників бюджетних установ. Це рішення дає можливість збільшити зарплати вчителів вже в січні майже на 20%. Про це повідомили 20 січня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

"Ми обіцяли, і відповідно виконуємо свою обіцянку. Наголошую, що Уряд виділив цього року на зарплати нашим вчителям майже 100 млрд грн. Тому сьогоднішнє рішення абсолютно прораховано та забезпечено відповідними фінансами", — зазначив Глава Уряду Денис Шмигаль.

Крім підвищення зарплат учителів, за словами Прем’єр-міністра, Уряд також заклав кошти для підвищення виплат медикам на 30% цього року.

"Також цьогоріч відбудеться індексація пенсій, закладені кошти для додаткових виплат пенсіонерам старшим за 75 років. Збільшуються виплати по інвалідності, виплати на дітей, позбавлених батьківського піклування, виплати чорнобильцям. І це надзвичайно важливо, щоб держава максимально підтримувала вразливі верстви населення та тих, хто цього дійсно потребує", — підкреслив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, заробітна плата у Львівській області зросла на понад 10%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ