Слухай онлайн
Економіка

Затверджено зміни до бюджету розвитку Львівської МТГ на 2021 рік

Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу "Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік" та ухвалу "Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік". Про це повідомили 22 квітня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

За пропозицією управління охорони здоров’я пропонується здійснити перерозподіл видатків в сумі 170,0 тис. грн, передбачених на Міську програму з профілактики, діагностики та лікування коронавірусної інфекції COVID-19 у закладах охорони здоров'я Львівської міської ради на 2020-2021 роки, шляхом передачі коштів із загального фонду в бюджету розвитку на придбання холодильного обладнання для КНП ʺЛьвівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева та для КНП ʺЛьвівська 6-та МП м. Львоваʺ в сумі 170,0 тис. грн за рахунок зменшення видатків загального фонду.

Відповідно до бюджетних запитів управлінню ʺСекретаріат радиʺ, погодження комісії фінансів та планування бюджету за рахунок видатків на виконання програм, затверджених міською радою, пропонується збільшити видатки на Програму висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації на суму 554,5 тис. грн.

ʺІ третє – пропонуємо передати із загального фонду бюджету у бюджет розвитку 13 млн грн для управління транспорту. Адже у зв’язку з карантином були відмінені пільги на перевезення. Відповідно наші перевізники не отримали кошти, як компенсацію з бюджету, яка передбачена. Але заробітну плату їм необхідно платити. Тому це кошти, щоб допомогти виплати заробітну плату перевізникам.

Це питання погодила бюджетна комісіяʺ, - доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Також сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу ʺПро внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рікʺ. Як пояснила Ірина Кулинич, директорка департаменту економічного розвитку ЛМР, запропоновані зміни є технічними правками. Також у бюджетні розвитку буде відображено передачу 13 млн грн із загального фонду бюджету для управління транспорту.

Зі свого боку мер Львова Андрій Садовий, пояснив чому попередньою ухвалою було передбачено 10% коштів від перевиконання бюджету скеровувати на розвиток велоінфраструктури міста.

ʺПеред фінальним голосуванням у сесійній залі, ми проводили засідання виконкому і там ми обговорювали питання велоінфраструктури. Ми проголосували рішення виконкому, і воно було основою для ухвали сесії. Під час сесії питання по велосипедній інфраструктурі не вилучали, тому ми все зробили відповідно до чинного регламенту. Основою ухвали було рішення виконавчого комітету, це питання було на виконкоміʺ, - пояснив мер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ