Слухай онлайн
Політика

Звільнений Дубина розповів про "ігри" Ющенка з РосУкрЕнерго

Підписання контракту з "Газпромом" у січні 2009 року було вимушеним заходом. Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив екс-керівник "Нафтогазу" Олег Дубина. Він стверджує, що своєчасному підписанню контракту заважали "ігри" президента з "Росукренерго", – повідомила Українська правда.

 

"Усе можна було підписати 30 грудня 2008 року, якби не, скажімо так, гра Ющенка з "РосУкрЕнерго", - заявив Дубина.

 

При цьому він підкреслив, що чинні газові домовленості – результат важкого положення, в якому опинилася Україна унаслідок тривалої відсутності постачань газу.

 

"Я розумів, що ми обійшли тоді росіян, подавши на всю країну газ у реверсному напрямку. Але при цьому проблема залишалася — змерзнуть чи не змерзнуть люди. 19 днів ніхто нічого не робив… Тож у тих умовах підписання контракту з "Газпромом" було вимушеним заходом", - сказав Дубина.

 

За його словами, у той період були дві складні ситуації.

 

"Перша, коли ми мало не залишили без газу Маріуполь і всю ту частину Донецької області. А друга дуже складна ситуація — коли без газу могла залишитися Одеська область. Коли в трубопроводах почав падати тиск, нам довелося через Молдову піджимати газом Одеську область, щоб утримати тиск у системі", - сказав Дубина.

 

Українська правда

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...