Слухай онлайн
Політика

Сало на першій апаратній нараді дав перші доручення. Фото

Сьогодні, 4 листопада, відбулася перша апаратна нарада під головуванням нового голови Львівської ОДА Олега Сала. Під час наради він роздав підлеглим доручення та висловив незадоволення окремими моментами в роботі Львівської ОДА.

«Ми на 26 місці в урядовому рейтингу областей. З цього місця треба "зірватись" і рухатися вверх», - сказав Сало.

Він заявив, що має намір особисто об’їхати всі райони області спільно із керівниками профільних департаментів - з огляду проблемні напрями того чи іншого району.

«Куратори районів повинні виїздити на місця, повинні жити життям тих районів. Під лежачих камінь вода не тече. Ми даємо певний термін і усі впрягаються у роботу», - сказав Сало.

Він також попросив заступників взяти це питання на контроль.

«Верхи хочуть працювати, низки не знають як, а середня ланка - не працює. Моє завдання, щоб вона запрацювала. Треба вибудувати чітку вертикаль», - сказав Сало. 

За його словами, щодо коштів, які не проходять через казначейство, то він матиме розмову з першим віце-прем’єром, «щоб зняти це питання і щоб заборгованість по казначейству мінімізувати».

Олег Сало повідомив, що вивчив ситуацію із виконанням бюджету і на сьогодні лише три райони області виконують бюджет – це Дрогобицький, Миколаївський та Яворівський.

«Я приречений на те, щоб тут працювати, і я працюватиму. Це моя ноша», - сказав він.

Фото - Павло Паламарчук, Гал-інфо.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ