Слухай онлайн
Культура

Федорук, Томенко та Поживанов обиратимуть нового директора Львівської галереї мистецтв

фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
фото - Serg Bobra, Гал-Інфо
1/15
Сьогодні, 25 липня, на зібрані трудового колективу Львівської галереї мистецтв було обрано три кандидатури, що увійдуть до конкурсної комісії з визначення директора Львівської галереї мистецтв. Про це повідомляє журналіст Гал-Інфо.

Розпочалось засідання з виступу Лариси Разінкової-Возницької, в.о. директора Львівської галереї мистецтв. «Контракт, що був підписаний зі мною на три роки, завершився 1 серпня 2015 року. З того часу я перебуваю на посаді виконувача обов’язків директора. Протягом останніх років Міністерство саме вирішувало, з ким підписувати контракт, втім цьогоріч усі музеї - як при Міністерстві культури, так і музеї, що підпорядковані комунальним підприємствам, будуть проводити конкурси з обрання директора», - розповіла Лариса Разінкова-Возницька.

Для кворуму зібрання необхідна була присутність щонайменше 109 людей. «У нас працює 281 працівник. В щорічній трудовій відпустці перебуває 40 людей, у допологовій відпустці - одна людина, в декретній відпустці - 12 людей, на лікарняному – 9, на роботі 219. Відтак для кворуму необхідно 109 людей. Зареєструвалось більше як 160 людей», - зазначила Лариса Разінкова-Возницька.

Слід зазначити, що на момент голосування за кандидатів до конкурсної комісії кількість зареєстрованих зросла до 178 чоловік.

Присутні обрали головуючим Пшика Володимира, секретарем – Наталію Маїк. До лічильної комісії увійшли Дорощук Галина, Максименко Оксана, Дудич Іван, Наталія Філевич та Монастирська Тетяна. Також на засіданні був присутній представник Міністерства культури, секретар конкурсної комісії Пиндиківська Юлія.

Після того присутні перейшли до висунення кандидатур до конкурсної комісії конкурсного добору на посаду генерального директора.

Попри певне обурення працівників Львівської галереї мистецтв, Лариса Разінкова-Возницька зазначила, що згідно із Законом має право вносити кандидатури та запропонувала кандидатуру Олександра Федорука, завідувача кафедри теорії та історії мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва. «Також пропоную кандидатуру Томенка Миколи, екс-народного депутата», - зазначила Лариса Разінкова-Возницька.

Іще двох кандидатів запропонувала Іванна Новаківська, заступник директора з маркетингу: Михайла Поживанова та Степана Давимуку. Також присутні запропонували кандидатури Михайла Підгурського, Андрія Парубія та Роман Чмелика.

Після тривалих суперечок було прийнято рішення голосувати за кандидатів способом таємного голосування. Було надруковано 178 бюлетенів з кандидатами.

Підрахунок голосів визначив лідерів перегонів. Відтак, на зібрані трудового колективу Львівської галереї мистецтв більшістю голосів підтримали кандидатів Лариса Разінкової-Возницької та Іванни Новаківської. Тому до конкурсної комісії будуть запропоновані Олександр Федорук (159 голосів), Микола Томенко (125 голосів) та Михайло Поживанов (109 голосів).

Нагадаємо, Міністерство культури України відповідно до Закону України "Про культуру" оголосило конкурс на заміщення посади генерального директор найбільшої і найскладнішої музейної установи України - Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького.

Документи на участь у конкурсі приймаються з 15 липня 2016 року по 13 серпня 2016 року.

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість. Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами та презентації запропонованих проектів програм розвитку Галереї на один і п’ять років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ