Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Львівська влада відмовила 43 фірмам, що хотіли будувати сміттєпереробний завод

Львівська влада відмовила уже 43 фірмам у будівництві сміттєпереробного заводу на території Грибовицького сміттєзвалища. Про це повідомила Львівська обласна організації партії УКРОП на Фейсбук.

У відповіді від міського голови Львова на запит депутатів від фракції УКРОП у Львівській міській раді є перелік 43 фірм із 14 країн світу, що пропонували побудувати сміттєпереробний завод і вирішити проблему Грибовицького сміттєзвалища. Проте, немає відповіді на основне питання: чому їм відмовили, - зазначили УКРОПівці.


Свої послуги пропонували фірми із США, Канади, Німеччини, Франції, Італії, Австрії, Нідерландів, Мальти, Чехії, Польщі, Туреччини, Латвії, Росії, України. Повний перелік тих, хто звертався із пропозиціями до міського голови Львова, нарешті, наданий у відповіді на запит депутатів від УКРОПу, що подали після чергового виливу води з гудронами на Грибовицькому сміттєзвалищі 12 січня цього року.

«Про головне, причини відмови, не повідомлено, тому УКРОП залишає за собою право спитати у міської влади вдруге і конкретно:

- Чи була однією з умов у переговорах вимога залишити право на вивіз сміття за фірмою, що сьогодні здійснює такі послуги у Львові?

- Чи вимагали від інвесторів, як одну із умов угоди, платити за сміття, що буде завозитися на сміттєзвалище? Зокрема, через фірму, яка вивозить сміття зі Львова зараз?

- Якщо так, то чи не стало це головною причиною відмови у співпраці? 

- Чи проводився відкритий конкурс на право надавати послуги з вивезення сміття з м. Львова?

- Якщо так, то на яких умовах фірма, що отримала право на вивіз сміття, стала переможцем? 

- На скільки років з фірмою заключна угода із вивезення сміття зі м. Львова? 

- Чи є можливість проведення нового конкурсу? Оскільки, переважно, інвестори, що пропонують вирішення проблеми із Грибовицьким сміттєзвалищем, надають весь комплекс послуг, включно із встановленням сміттєвих баків та вивозом сміття із міста», - йдеться в повідомленні.  

«Наразі на запитання, скільки фірм із пропозицією про будівництво сміттєпереробного заводу зверталось до Львівської міської ради і на яких підставах їм було відмовлено, від імені міського голови відповіли коротко: «У Львівську міську раду щодо можливості розміщення сміттєпереробних підприємств звертались 43 компанії, перелік яких додається», - констатували  у львівському УКРОПі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ