Слухай онлайн
Спорт

«Відкритий кубок Львова з футзалу»: жеребкування та розклад турніру

Сьогодні, 12 жовтня, у конференц-залі Асоціації футзалу Львівщини відбулося жеребкування «Відкритого Кубка Львова» з футзалу, що з13 по 15 жовтня відбудеться у палаці спорту «Галичина» (колишній «Будівельник» вул. Керченська, 8). Турнір відбудеться за підтримки міської ради (програма «Відкриті Кубки Львова) та пройде під егідою Асоціації футзалу Львівщини (президент Мирослав Хом’як).

За підсумками жеребкування до групи А потрапили «Інкогніто», «Галичина- Захід», «Здвиг» та «Львівгаз». У групі В зіграють GTL, Суперклуб MiddleBro, CoreValue та Євробуд – КМ. До групи С потрапили «Галицька Здоба», «Георграф-ЛНУ», «Фортуна» та «Каменяр-3», а групі D за найвищі місця боротимуться «Фуджікура», БС Маркет-Крікет, АК «Старява» та «Енергія-2».

Розклад матчів

13 жовтня

16:00 Галицька здоба-Каменяр-3

16:35 CoreValue-Євробуд – КМ

17:10 Галицька здоба-Географ – ЛНУ

17:45 Фортуна – Каменяр-3

18:20 Інкогніто-Здвиг

18:55 Фортуна-Географ – ЛНУ

19:30 Інкогніто-Львівгаз

20:05 АК Старява-БС Маркет-Крікет

20:40 Fujikura-Енергія-2

21:15 GTL- Суперклуб MiddleBro

21:50 БС Маркет-Крікет - Енергія-2

22:25 Fujikura - АК Старява

14 жовтня

10:00 GTL - CoreValue

10:35 Галицька здоба - Фортуна

11:10 Здвиг - Галичина-Захід

11:45 GTL - Євробуд - КМ

12:20 CoreValue - Суперклуб MiddleBro

12:55 Інкогніто - Галичина-Захід

13:30 Суперклуб MiddleBro - Євробуд - КМ

14:05 Здвиг - Львівгаз

14:40 Географ - ЛНУ - Каменяр-3

15:15 Галичина-Захід - Львівгаз

15:50 Fujikura - БС Маркет-Крікет

16:25 АК Старява - Енергія-2

17:00 -19:30 ¼ Плей-офф, основний раунд змагань

19:30 – 22:00 ¼ Плей-офф «Кубка Престижу»

15 жовтня

10:00 – 11:40 - ½  Плей-офф «Кубка Престижу»

11:40 – 13:40 - ½  Плей-офф

13:40 – 14:30 - фінал «Кубка Престижу»

14:30 – 15:30 - фінал Кубка

15:30 – 16:00 - нагородження команд

Асоціація футзалу Львівщини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Завантаження...
Loading...