Слухай онлайн
Cуспільство

15 учасників ЗНО із математики не змогли потрапити на тестування через запізнення

15 учасників зовнішнього незалежного оцінювання із математики, яке відбулось сьогодні, 31 травня, не змогли потрапити у пункт тестування через запізнення, 8 – через відсутність одного з обов’язкових документів. Такі цифри наводить УЦОЯО.

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з математики взяли 106 307 осіб, що становить 94% від загальної кількості зареєстрованих.

Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися за посиланням. Відповіді на тестування будуть опубліковані завтра, 1 червня.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з математики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву. 

Детальніше про умови участі в додатковій сесії за посиланням.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО триває від 23 травня до 16 червня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...