Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Аграрії отримали рекордну врожайність за всю історію України

Аграрії отримали рекордну врожайність за всю історію України, - Микола Сольський.

В Україні цього року рекордна врожайність. Наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час конференції Victory Harvest міжнародного Благодійного Фонду «Жнива Перемоги».

Микола Сольський зазначив, що незважаючи на важкий воєнний час і складні обставини більшість аграріїв планують і надалі займатись своєю справою.

“Українські фермери показали усьому світу наскільки вони тверді, професійні, витривалі і цілеспрямовані люди. І навіть в такий важкий рік отримали з одного гектару рекордну врожайність за всю історію України. Погода звичайно допомогла, але без героїчної роботи аграріїв ми б не отримали таких результатів”, - наголосив Міністр агрополітики. 

Він також висловив подяку Говарду Баффету за допомогу Україні та аграріям.

Заступник Міністра агрополітики Маркіян Дмитрасевич наголосив, що допомога міжнародних партнерів протягом повномасштабного вторгнення допомагає підтримати роботу аграрного сектору, зокрема, найменших фермерів. Він наголосив, що наступного року також продовжать діяти програми підтримки фермерів: доступне кредитування під 5-7-9 відсотків та грантова програма на розвиток садівництва, тепличного господарства та переробку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ