Слухай онлайн
Політика  |  Спорт

Андрій Котельник став позаштатним радником голови ОДА

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/2
2 грудня голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький вручив Андрію Котельнику посвідчення позаштатного радника з питань молоді, спорту та туризму.

"Андрію неодноразово пропонували вигідні умови співпраці за кордоном. Однак він залишається в Україні і ще й передає свій досвід іншим. Минулоріч з ініціативи Андрія у Львові з’явилась перша в Україні Академія боксу, на базі якої функціонує школа юного боксера. Андрій власним прикладом мотивуєте займатись спортом чимало дітей та молоді", - зазначив Максим Козицький. 

Голова Львівської ОДА наголосив, що облдержадміністрація докладає багато зусиль для розвитку спорту на Львівщині, досвід Андрія Котельника є дуже важливим.

"Окрім того, що я боксер, мені не байдужий спорт зокрема. Він допоміг мені самореалізуватися і багато чого досягнути. Моє покликання - допомагати іншим видам спорту, у тому числі у нашому регіоні. Тому я запропонував Максиму Зіновійовичу свою кандидатуру на цю посаду", - зазначив боксер.

Як наголосив Андрій Котельник, на посаді позаштатного радника планує підтримати спортсменів, які уже завершили кар’єру.

"Є багато людей, які колись були спортсменами і не можуть себе реалізувати після завершення кар'єри, стати тренерами чи наставниками для інших. Я хочу допомогти їм, адже вони живуть своєю улюбленою справою", - додав він.

Довідково:

Андрій Миколайович Котельник - український боксер, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України. Призер Олімпійських ігор 2000 року. Колишній чемпіон світу у 1-й напівсередній ваговій категорії за версією WBA.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ