Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Бутусов: Відставка Абромавичуса - це результат блокування президентом, прем'єром і Радою великої приватизації

Відставка Абромавичуса - це результат блокування президентом, прем'єром і Радою великої приватизації стратегічних підприємств. Про це на Фейсбук написав Юрій Бутусов.

"Відставка Абромавичуса - це результат блокування президентом, прем'єром і Радою великої приватизації стратегічних підприємств.

"У мене і моєї команди немає бажання бути ширмою ... Ці окремі люди мають імена. І одне з цих імен я все-таки хочу озвучити. Це Ігор Кононенко. Як представник політичної сили, яка висунула мене на посаду міністра, останнім часом він зробив дуже багато для того, щоб заблокувати мою роботу і роботу міністерства.

Протягом року Кононенко лобіював своїх людей на посаду генерального директора "Укрхімтрансаміак". Кононенко мав тут свої інтереси. Замість того, щоб допомогти мені повалити регіонала Бондика, завів своїх людей, які в підсумку спільно управляють цим підприємством ... Кульмінацією стало бажання мати свого заступника у міністерстві, який би відповідав за "Нафтогаз" і низку інших держпідприємств"..

Міністр економіки Абромавичус своєю відставкою сказав те, що бояться сказати інші міністри БПП - а їх начебто 11 в уряді.

Абромавичус розповів, що йде у відставку через незаконний тиск Ігоря Кононенка, одного з лідерів БПП, бізнес-партнера Петра Порошенка. Думаю, тепер питання про те, хто і з яких інтересів блокує приватизацію стратегічних підприємств будуть вичерпані. Кононенко, Порошенко і Яценюк раніше не зацікавлені у приватизації стратегічних підприємств. Ось тому провалені в парламенті 6 законопроектів про приватизацію.

А інкасатором всіх тіньових схем є Олександр Грановський - він же виконує і всі замовлення по судах.

Шкода, про Гранівського ми поки не чуємо, але теж хтось із вищих чиновників перерве мовчання.

Петро Порошенко не будує систему управління, він будує систему відносин. І ці відносини іноді дають плюс, але замінити собою відсутність системи не можуть. І ось тоді відсутність системи б'є не тільки по всіх нас, а й по президенту.

Запросили в уряд іноземця, щоб послати сигнал Заходу, що Україна модернізує економіку і відкрита для інвестицій.

А результат зворотний - подивився Абромавіичус на нашу візантійщину, та й подав у відставку.

Ця відставка - найсильніший удар по інвестиційному клімату в Україні. І тепер нам доведеться довго виправляти ситуацію.

А ось репутацію Кононенка - "сірого кардинала" і придворного олігарха вже ніщо не виправить. Це вже скандал на всю кар'єру.

І ще - президент серйозно розглядав в якості альтернативи Яценюку Карла Більдта. Цікаво, скільки буде терпіти Кононенка з його апетитами Більдт. Адже це ж корупція, Карл ...

На порядок денний стає головне питання боротьби з інтересами близьких до влади олігархів - якщо Порошенко і Яценюк хочуть відмитися від скандалу, вони негайно приймуть рішення по приватизації стратегічних підприємств", - написав Юрій Бутусов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ