Спорт  |  Волинь

День в історії - Львівські Карпати перемогли у фіналі кубка СРСР з футболу

17 серпня виповнюється 50 років від перемоги львівських “Карпат” у фіналі Кубка СРСР з футболу
1/2
Сьогодні, 17 серпня, виповнюється 50 років від унікальної перемоги львівських “Карпат” у фіналі Кубка СРСР з футболу. Про це Гал-інфо розповіли в Управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Львівська команда була єдиною переможницею турніру, що не грала у вищому дивізіоні радянського футболу. ʺЗелено-біліʺ вийшли на поле московського стадіону в Лужниках на поєдинок проти фаворита — вищолігового СКА (м. Ростов, Росія). Львів'яни пропустили гол уже на 20-й хвилині. У першому таймі ʺКарпатиʺ не змогли відігратись. У другій половині українці переломили хід гри — голи Лихачова і Булгакова вивели львів'ян уперед та довели матч до перемоги з рахунком 2:1.

Тоді у складі ФК “Карпати” були: Турпак, Герег, Поточняк, Данильчук, Сиров, Броварський, Данилюк, Булгаков, Габовда, Кульчицький, Лихачов. На сьогоднішній день в живих залишилось 10 учасників основного та запасного складу команди, яка грала у фіналі, а саме:

1. Данилюк Володимир Олександрович (основний склад)

2. Грещак Богдан Миколайович (основний склад)

3. Лихачов Геннадій Михайлович (основний склад)

4. Поточняк Ростислав Мирославович (основний склад)

5. Сиров Валерій Михайлович (основний склад)

6. Кульчицький Ігор Євстахович (основний склад, капітан команди)

7. Покора Роман Михайлович (запасний)

8. Шидловський Анатолій Миколайович (запасний)

9. Бондаренко Юрій Васильович (запасний)

10. Сусла Юрій Федорович (запасний).

З нагоди цього визначного ювілею у видавництві “Галицька видавнича спілка” вийшла друком книжка “Кубок у Львові”, одним з авторів якої є капітан команди Ігор Кульчицький.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, в інтернет злили результати голосування за найкращого футболіста 2019 року.