Слухай онлайн
Політика

Депутат від "Слуги народу" пропонує позбавити українського громадянства всіх депутатів від "ЄС"

Народний депутат України від політичної партії "Слуга народу" зареєстрував законопроєкт про автоматичну втрату громадянства України всіх депутатів фракція політичної партії «Європейська Солідарність».

Як зазначено в пояснювальній записці, до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо автоматичної втрати громадянства України»:

У відповідь на багаточисельні спроби депутатів фракція політичної партії «Європейська Солідарність» посіяти ворожнечу між українцями, пропоную депутатам вказаної фракції почати з себе та шляхом позбавлення себе громадянства України або виходу із фракції визначитися зі своїм ставленням до факту колабораціонізму П.О. Порошенка, що проявився у веденні бізнесу на території Російської Федерації, фінансуванні збройних сил Російської Федерації, через сплату податків до бюджету Російської Федерації.

Відповідний, проєкт  Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" № 5822-1 від 27.07.2021 зареєстровано у Верховній раді.

Максим Бужанський відомий своєю провокаційною та проросійською позицією депутат пропрезидентської більшості від політичної партії "Слуга Народу". Він неодноразово робив спроби саботувати історичні, мовні та культурні питання під час розгляду їх у Верховній раді України.

Нагадаємо, напередодні народні депутати подали до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає позбавлення українців громадянства в разі добровільного отримання паспорта Російської Федерації. Проєкт закону №5822 “Про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо автоматичної втрати громадянства України у разі добровільного набуття громадянства держави-агресора – Російської Федерації” зареєстровано у парламенті. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ