Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Два навчальні заклади Львівщини увійшли в десятку фіналістів #HealthyChallenge2020

За підсумками третього тижня Програми #HealthyChallenge2020 Рава-Руський професійний ліцей та Львівське вище професійне училище харчових технологій посіли перше та друге місце у рейтингу учасників, гідних стати фіналістами. Про це повідомили 14 грудня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото ЛМР

Заклади змагаються за трьома тематичними тижнями: психічне здоров’я, профілактика інфекційних хвороб, фізичне здоров’я. Переможцями програми стануть три заклади, як покажуть найкращі результати. Вони отримають міні гранти на суму 35 000 грн для розвитку руху здорового способу життя.

Заклади області представлять свої активності на Фіналі програми 15 грудня. До програми доєдналися активні молоді люди з 46 закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти з різних частин України.

Healthy Challenge – це всеукраїнська програма з популяризації здорового способу життя серед молоді, що реалізується з 2019 року та вже залучила до активностей понад 20 закладів освіти та 10 000 молодих людей в різних регіонах України. Метою програми є популяризації здорового способу життя в умовах карантину спричиненого поширенням COVID-19.

Партнери програми: Центр громадського здоров’я України, Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ